Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MantisRated ★ 0.5
SmugglersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
YoloRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0