Series
Ratings
73
Alien: EarthRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
BerlinRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0