Series
Ratings
64
AdolescenceRated ★ 3.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 5.0
AjinRated ★ 3.5- AjinRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 3.5
Good GirlsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0