Movies
Ratings
76
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 2.5
BurningRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 4.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0