Movies
Ratings
16
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0