Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
You Quiz On The BlockRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
Tales of the CityRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Only OneRated ★ 0.5
LiveRated ★ 5.0