Movies
Ratings
87
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 2.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The FairyRated ★ 3.0