Titles you rated
The ConjuringRated ★ 4.0
The PhoneRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
FluRated ★ 2.5
PunchRated ★ 0.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
UnforgettableRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0