Titles you rated
- My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Love TrulyRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 4.5
You're My PetRated ★ 0.5
Ties of Shooting StarsRated ★ 2.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 1.5
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0