Titles you rated
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
Love, LiesRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The TableRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
UsRated ★ 1.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
NerveRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0