Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
RageRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
I Saw the LightRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5