Series
Ratings
30
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5