Movies
Ratings
377- One Battle After AnotherRated ★ 4.0
- Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
- Life of PiRated ★ 4.5
- Enemy at the GatesRated ★ 4.0
- RoundersRated ★ 3.0
- Suspect XRated ★ 4.0
- F1: The MovieRated ★ 4.0
- The EqualizerRated ★ 3.0
- The White TigerRated ★ 3.5
- The Usual SuspectsRated ★ 4.0
- Inside ManRated ★ 2.5
- The MatchRated ★ 4.0
- Mickey 17Rated ★ 3.0
- ConclaveRated ★ 3.5
- The FallRated ★ 3.5
- UnbrokenRated ★ 3.0
- The TerminalRated ★ 4.0
- Blood DiamondRated ★ 3.5
- Ready Player OneRated ★ 4.5
- Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5