Series
Ratings
65- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- Shop of the LampRated ★ 4.0
- MovingRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Culinary Class WarsRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
- Discovery of RomanceRated ★ 4.0
- Drinking SoloRated ★ 3.5
- Queen of TearsRated ★ 2.5
- Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Sweet 18Rated ★ 3.5
- The Vineyard ManRated ★ 3.5
- School 2013Rated ★ 3.5
- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
- Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
- Crime Scene 3Rated ★ 5.0
- Crime SceneRated ★ 5.0