Titles you rated
Delicious ProposalRated ★ 4.5
La Dolce VitaRated ★ 3.5- The Bean Chaff of My LifeRated ★ 4.5
Glass CastleRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
GloriaRated ★ 4.0
Gold LandRated ★ 4.0
Be ArrogantRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 4.0
The Women's RoomRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5- Daddy FishRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Love in Her BagRated ★ 4.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5