Series
Ratings
21
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
MistyRated ★ 3.5- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
KiddingRated ★ 5.0- Cafe Midnight Season 1Rated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0