Movies
Ratings
693
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0