Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0