Movies
Ratings
694
Maggie's PlanRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.5
ChallengersRated ★ 3.5
ArgylleRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Eyes Wide ShutRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5