Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0