Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
Shutter IslandRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 1.5
MasterRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5