Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
A Story of YonosukeRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
Worst WomanRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5