Movies
Ratings
413
GladiatorRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 5.0
The Brothers BloomRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 1.5
New TrialRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Marrying the MafiaRated ★ 4.0- SawRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.5
Ninja AssassinRated ★ 2.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5