Series
Ratings
28
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Vampire IdolRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0