Movies
Ratings
1461
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Book of LifeRated ★ 3.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
The Monkey KingRated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Guns AkimboRated ★ 2.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.0
MalignantRated ★ 2.0