Titles you rated
- Justice League UnlimitedRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Masters of the Universe: RevelationRated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 4.0
Samurai JackRated ★ 5.0