Titles you rated
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0