Movies
Ratings
239
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
MidoriRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
My Secret CacheRated ★ 3.0
To Each His OwnRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.0