Titles you rated
Step UpRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.5