Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0
The Accidental DetectiveRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5