Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
BlindRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5