Titles you rated
God's QuizRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5