Movies
Ratings
129
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0