Movies
Ratings
629
The HouseRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
SmileRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
For SamaRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 3.0
Still LifeRated ★ 3.5
HiddenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0