Series
Ratings
11
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0