Movies
Ratings
348
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The Night of the UndeadRated ★ 1.0
PenelopeRated ★ 3.5
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
A Christmas CarolRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5