Titles you rated
BooksmartRated ★ 2.5
Two of UsRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.0
Attila MarcelRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 1.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
MalenaRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
I Am MotherRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 1.5
BlindnessRated ★ 2.5- Oink OinkRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0