Titles you rated
The ActRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 2.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0- Rilu Rilu Fairilu: Yousei no DoorRated ★ 0.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0- M&MRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Overprotected KahokoRated ★ 3.0- Secret UnnieRated ★ 4.0