Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5