Series
Ratings
53
GiantRated ★ 4.0
BrainRated ★ 3.0
Twenty Years OldRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Love Story in HarvardRated ★ 2.0
TripleRated ★ 2.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 2.5
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- Yeonu's SummerRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0- The Carrie DiariesRated ★ 3.0
The Carrie DiariesRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0