Movies
Ratings
274
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.5
WonderRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 5.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Saw IIRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5