Titles you rated
OkjaRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 5.0
The UpsideRated ★ 1.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 3.5
Oh Lucy!Rated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
CasperRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5