Series
Ratings
443
Alice in BorderlandRated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
Into the NightRated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Class of LiesRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.0
The Last EmpressRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 0.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5