Movies
Ratings
1132
VenomRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Dark NunsRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0- Mignon the MovieRated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Nintama Rantaro the Movie: The Dokutake Ninja Team's Strongest StrategistRated ★ 5.0- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.0
365 DaysRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The Human Centipede 2 (Full Sequence)Rated ★ 4.0
Ju-on: The CurseRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0- D-WarRated ★ 1.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.0
Unlocking SherlockRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 0.5
CommitmentRated ★ 0.5