Titles you rated
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Black HouseRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
A Haunting in VeniceRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.5
The Skeleton KeyRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.5
Penguin HighwayRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
BrokenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 1.0
Hannibal RisingRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0