Titles you rated
Into the MirrorRated ★ 5.0
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
SaltRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
MapadoRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5