Movies
Ratings
15
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 1.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0