Movies
Ratings
174
A Single ManRated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0
A Serious ManRated ★ 4.0
The HomesmanRated ★ 4.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Harry Dean Stanton: Partly FictionRated ★ 5.0
DriesRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
BorderRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0- 이중섭의 아내Rated ★ 5.0
Advanced StyleRated ★ 5.0
GabbehRated ★ 5.0
LionRated ★ 5.0
MagnoliaRated ★ 5.0
AnnetteRated ★ 5.0
AmyRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 5.0