Series
Ratings
88
Designated SurvivorRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 0.5
YouRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
LIFERated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Witch's CourtRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 3.5- Boston LegalRated ★ 3.5
Boston LegalRated ★ 3.5- Boston LegalRated ★ 3.5
Boston LegalRated ★ 3.5