Movies
Ratings
31
Miss GrannyRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Under the SunRated ★ 3.5
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0